Німецька для початківців

Німецька для початківців

Давно мріяли вивчати німецьку? А, може, подумали про це лише сьогодні? З Нового 2018 року наш центр іноземних мов розпочинає курс “Німецька для початківців”.

“Німецька для початківців” – це курс, розрахований на людей з нульовим або мінімальним рівнем знання німецької мови. Під час цих занять, ви маєте змогу пройти початковий рівень німецької мови та отримати навички та вміння, що відповідають рівню А1.

Ми пропонуємо ефективне та цікаве навчання у міні-групах.

Курс розрахований на 2,5 місяці і складає 32 академічні години або 16 занять по 1,5 години.

Навчальний процес вивчення німецької мови включає відвідування занять та виконання домашніх завдань для закріплення пройденого матеріалу.

Заняття проводяться з використанням сучасної літератури та використанням комунікативної методики. Навчання супроводжується прослуховуванням, відтворенням та побудовою діалогів, виконанням цікавих, пізнавальних та веселих вправ. Під час навчання працюють основні органи сприйняття – читання, слухання та говоріння.

Наприкінці навчання учасники отримують сертифікат школи іноземних мов Language Expert, що засвідчує проходження курсу.

Більш детально про ціни та курси читайте тут: Курси німецької мови

Те, чого ми вчимося, залишається з нами на все життя, тому не зволікайте і записуйтеся на курси німецької мови – наш офіс знаходиться у Шевченківському районі міста Львова.

Для отримання додаткової інформації та запису на курси дзвоніть за телефоном ☎ +38 (032) 243-42-02 або пишіть нам на ✉ info@language-expert.com.ua .