Курси німецької мови у Львові

Наш центр іноземних мов пропонує курси німецької у Львові – ефективне та цікаве навчання у міні-групах до 8 чоловік.

За 2,5 місяці (32 академічні години) з нами, наші учні проходять один рівень німецької мови. Тобто, якщо ви вивчаєте німецьку з нуля, після успішного проходження курсу, ви будете мати рівень німецької мови А1. Ми обіцяємо, що процес навчання буде приємним і веселим.

Навчальний процес

Для кожного рівня німецької мови розроблена цікава та інтерактивна програма, яка поєднує читання, слухання, відтворення та говоріння. Навчання відбувається з використанням сучасної літератури, побудованій на комунікативній методиці, що успішно використовується уже протягом багатьох років у різних країнах та постійно вдосконалюється.

Найкращого ефекту у вивченні мови учні досягають, закріплюючи отримані на заняттях знання також і вдома або у будь-якому іншому місці: чи це пригадування матеріалу у транспорті, чи під час прогулянки, чи повторення слів та вправ увечері перед сном.

Також для отримання високого результату від навчання наші викладачі задають домашні завдання і вправи, що сприяють кращому засвоєнню німецької мови.

Ми рекомендуємо на ці 2,5 місяці навчання зануритися у вивчення німецької по-максимуму, і тоді результат не змусить себе довго чекати.

Рівні вивчення німецької мови

Language Expert пропонує навчання на курсах німецької мови за всіма рівнями:

– Німецька мова для початківців А1, А2;

– Вдосконалення знань, рівні В1 та В2;

– Просунутий рівень німецької С1, С2 та Wirtschaftsdeutsch;

– Індивідуальні заняття. Підготовка до здачі Sprachdiplom.

Ціна

Вартість занять на курсах німецької мови складає 65 грн за академічну годину, тобто – 2080 грн за курс, розрахований на 2,5 місяці, що складається з 16 занять тривалістю по 2 академічні (1,5 астрономічні) години кожне.

Сертифікат

Знання, що отримують учні курсів німецької мови за складеною програмою є ґрунтовними та комплексними. При успішному проходженні курсу німецької мови у центрі іноземних мов Language Expert, учні отримують сертифікат мовної школи Language Expert.

Те, чого ми вчимося, залишається з нами на все життя. Чи це нова мова, чи танці, чи будь-яка інша навичка. Можливо, ви вже давненько подумуєте, чи не розпочати вам вивчення нової мови? А, може, подумали про це тільки сьогодні? Не зволікайте і записуйтеся на курси німецької мови – наш офіс знаходиться у Шевченківському районі міста Львова.

Для отримання додаткової інформації та запису на курси дзвоніть за телефоном ☎ (032) 243-42-02 або пишіть нам на ✉ info@language-expert.com.ua .